Logo Kierunek Kariera PROJEKT POCIĄG DO KARIERY

PROJEKT POCIĄG DO KARIERY


Mailowa komunikacja z uczestnikami

Data publikacji: 2024-05-17
Żółta koperta na niebieskim tle

Informujemy, że komunikacja z uczestnikami projektu prowadzona jest WYŁĄCZNIE za pośrednictwem adresu e-mail, jaki uczestnik podał podczas rejestracji i widnieje on w jego formularzu zgłoszeniowym.

Zgodnie z par. 5 ust 3 Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Małopolski pociąg do kariery - sezon 1” uczestnik powinien przesłać podpisany formularz zgłoszeniowy ze swojego adresu e-mail podanego w formularzu zgłoszeniowym.
W związku z tym, informację zwrotną po weryfikacji poprawności danych/podpisu na formularzu zgłoszeniowym lub ewentualne uwagi do przesłanego pliku, uczestnik otrzymuje na adres podany w toku rekrutacji, nawet w sytuacji jeżeli podpisany formularz przysłał następnie z innego adresu.

Komunikat o odrzuceniu maila ze spakowanym plikiem 

Jeśli po przesłaniu do nas zahasłowanego pliku PDF otrzymują Państwo komunikat o odrzuceniu maila z powodu zawartości (zahasłowanego pliku) lub zatrzymaniu przez filtr antyspamowy - prosimy nie wysyłać go ponownie. Odrzucenie dotyczy automatycznej weryfikacji maila przez serwer pocztowy. Wprowadziliśmy weryfikację ręczną i wszystkie maile odbieramy na bieżąco.

 

 

 


Autor artykułu: Łukasz Dygoń
Ostatnia modyfikacja: Justyna Telejko