Logo Kierunek Kariera PROJEKT POCIĄG DO KARIERY

PROJEKT POCIĄG DO KARIERY


Rekrutacja została zakończona, limit miejsc został wyczerpany

Data publikacji: 2024-05-14
Element dekoracyjny: megafon

Przeczytaj, jeżeli wczoraj rejestrowałeś się do naszego projektu.

Limit miejsc został wyczerpany 13 maja o godzinie 21.31. 

Ponowna wysyłka formularzy zgłoszeniowych PDF

Do wszystkich osób, które skutecznie przeszły proces rejestracji do projektu, zostanie dziś wysłany ponownie mail pt. “Małopolski pociąg do kariery - sezon 1: rejestracja do projektu ”, z linkiem do formularza zgłoszeniowego PDF z uzupełnionymi danymi. Taki mail jest potwierdzeniem skutecznej rejestracji do projektu. 
Prosimy, aby osoby, które otrzymają tego maila po raz drugi i odesłały nam już wcześniej podpisany elektronicznie formularz zgłoszeniowy, nie przesyłały go do nas po raz drugi.  
Termin 14 dni na odesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego będzie liczony od dziś, czyli upłynie 28 maja 2024. 
Odesłany formularz powinien być zahasłowany, najprościej zahasłować plik można w programie do pakowania plików, np. w darmowym 7zip. 
Prosimy nie hasłować formularza bezpośrednio w programie Adobe.

Komunikat o odrzuceniu maila ze spakowanym plikiem

Jeśli po przesłaniu do nas zahasłowanego pliku PDF otrzymują Państwo komunikat o odrzuceniu maila z powodu zawartości (zahasłowanego pliku) - prosimy nie wysyłać go ponownie. Odrzucenie dotyczy automatycznej weryfikacji maila przez serwer pocztowy. Wprowadziliśmy weryfikację ręczną i wszystkie maile odbieramy na bieżąco.

Wydłużony czas weryfikacji

Po odesłaniu podpisanego formularza zgłoszeniowego będzie on weryfikowany, a następnie uczestnik otrzyma dokumenty do podpisu własnoręcznego, które będzie musiał dostarczyć do WUP Kraków. Dopiero w wyniku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia i dokumentów uczestnik otrzyma dostęp do Bilansu Kariery Online. 
W związku z bardzo dużą liczbą zgłoszeń do projektu, które otrzymaliśmy w ciągu jednego dnia, proces weryfikacji może się wydłużyć, o kolejnych krokach będziemy informować na bieżąco każdego uczestnika.

Miejsca gwarantowane

Jak informowaliśmy wcześniej w projekcie gwarantujemy miejsca dla: 

  • 3500 kobiet powyżej 18 roku życia z wykształceniem maksymalnie policealnym, 
  • 500 osób z niepełnosprawnościami, które nie muszą być osobami pracującymi,
  • 1000 osób po 50 roku życia.

Ponieważ w tych grupach nie osiągnęliśmy wczoraj zakładanych limitów, zostanie uruchomiona dodatkowa rekrutacja TYLKO dla osób z tych grup. Planowany termin uruchomienia tej rekrutacji: czerwiec 2024.

Dodatkowa rekrutacja na zasadach ogólnych

Równocześnie, na przełomie 2024/2025 planowane jest uruchomienie dodatkowej rekrutacji dla pracujących osób związanych z Małopolską. O szczegółowych zasadach poinformujemy z końcem roku, proszę obserwować komunikaty na stronie projekt.pociagdokariery.pl.

Ograniczenia skrzynek odbiorczych

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem udziałem w projekcie, we wczorajszej rekrutacji wystąpiło czasowe przeciążenie serwerów, co mogło skutkować nieoczekiwanymi błędami w działaniu systemu po stronie użytkowników. Ponadto, otrzymujemy informacje, że część osób maile z naszego systemu (w tym potwierdzenie adresu mailowego) dostała ze znacznym opóźnieniem, co było spowodowane działaniem skrzynek odbiorczych. Ze względu na duży ruch serwery operatorów pocztowych mogły interpretować wysyłkę naszych powiadomień  jako potencjalny spam, co powodowało ograniczenia w dostarczaniu wiadomości z naszego systemu. Nie mamy niestety bezpośredniego wpływu na działanie skrzynek odbiorczych. 
 

 


Autor artykułu: Justyna Telejko