Logo Kierunek Kariera PROJEKT POCIĄG DO KARIERY

PROJEKT POCIĄG DO KARIERY


Ważna informacja dla osób rekrutujących się do projektu

Data publikacji: 2024-05-13
Element dekoracyjny - wykrzyknik

W związku z występującymi problemami technicznymi, prosimy o zapoznanie się z poniższym komunikatem.

 1. Jeżeli nie działa link, który otrzymałeś w e-mailu z potwierdzeniem Twojego adresu mailowego pt. "Małopolski pociąg do kariery - sezon 1: Potwierdzenie adresu e-mail" i nie podawałeś nam jeszcze Twoich danych osobowych – zgłoś się ponownie. Otrzymasz już poprawny link. UWAGA! Link jest ważny przez 1 godzinę, zatem ponownego zgłoszenia możesz dokonać po wygaśnięciu linka. 
   
 2. Jeżeli nie otrzymałeś maila  pt. “Małopolski pociąg do kariery - sezon 1: rejestracja do projektu ”, z linkiem do formularza zgłoszeniowego pdf po uzupełnieniu przez Ciebie danych osobowych, poczekaj. Pracujemy nad tym, aby wysłać go ponownie.
   
 3. Jeśli przy ponownej próbie rejestracji otrzymujesz komunikat, że Twój numer PESEL jest już w naszej bazie, prawdopodobnie Twoje dane już się zapisały.  Czekaj na e-mail pt. “Małopolski pociąg do kariery - sezon 1: rejestracja do projektu ”.
   
 4. Jeśli korzystasz z Gmail, maile od nas mogą do Ciebie trafić z opóźnieniem. Niestety nie mamy na to wpływu, jest to powodowane szczegółową weryfikacją Gmail. W celu przyspieszenia zgłoszenia zalecamy skorzystanie z innego adresu mailowego. 
   

Przepraszamy za utrudnienia. 


Autor artykułu: Justyna Telejko